В УЄФА задоволені роботами на київському стадіоні

Девід Тейлор висловив задоволення прогресом, якого вдалося досягти в ході реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор висловив задоволення прогресом, якого вдалося досягти в ході реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" в Києві.

Як повідомили у прес-службі Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, про це сказав міністр Юрій Павленко, який супроводжував сьогодні офіційну делегацію Європейського футбольного союзу під керівництвом Тейлора під час ознайомлення з ходом підготовки НСК "Олімпійський" до проведення фіналу Євро-2012.

Делегати від УЄФА пересвідчилися, що реконструкція спортивної арени проводиться потужними темпами, зазначив керівник Мінспорту.

Тейлор привітав команду, яка здійснює реконструкцію НСК "Олімпійський", з істотним прогресом та відзначив надзвичайно великі зміни з часу його останнього візиту.

Інспекційна група УЄФА ознайомилась з ходом виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, із системою управління та фінансування проекту реконструкції НСК "Олімпійський".

Європейці отримали відповіді на запитання про консультаційний супровід, а також схему організації функціональних зон на прилеглій до НСК "Олімпійський" території під час проведення Євро-2012.

Під час спілкування Тейлор зазначив, що партнерські відносини, які склалися під час підготовки до турніру, сприятимуть розвитку співробітництва. Підсумовуючи результати спільної роботи, Тейлор зазначив, що "це рух у правильному напрямку".

У свою чергу Павленко висловив упевненість, що фінальний матч чемпіонату Європи 2012 року з футболу відбудеться саме на НСК "Олімпійський". Він зазначив, що міністерство повною мірою виконує всі завдання з підготовки до Євро-2012 і зробить усе можливе, щоб Національний спортивний комплекс був введений в експлуатацію відповідно до графіків, погоджених з УЄФА.

Детальніше - на відео ТСН.


Читайте також:
УЄФА ретельно інспектує Київ
"Укрзалізниця" зупинила підготовку до Євро-2012
Жеребкування відбіркового турніру Євро-2012 відбудеться у Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: