Віталій Кличко переміг Семюеля Пітера (відео)

Завдяки цій перемозі вперше в історії чемпіонські пояси зосередилися в руках рідних братів - Віталія та Володимира Кличків.

Усі післяматчеві емоції дивіться у сюжеті ТСН.

Найочікуваніший бій року розпочався у новому берлінському спорткомплексі О2 World близько півночі за київським часом.


Ще перед поєдинком беззаперечним фаворитом був саме Кличко - в його перемогу вірили як букмекерські контори, так і попередні чемпіони світу - такі як Евандер Холіфілд, Майк Тайсон, Ленокс Льюїс та інші. Безпосередньо перед початком бою усі вони заявили про підтримку Віталія.

Для обох спортсменів цей поєдинок був вирішальним - Кличко обіцяв гідно повернутися у професійний спорт і розділити зі своїм братом головні боксерські трофеї. Пітер, у свою чергу, намагався помститися старшому брату за поразку від молодшого і зберегти своє чемпіонське звання.


Втім жодному з боксерів не вдалося дотриматися обіцянки і "завалити" свого суперника на підлогу рингу до шостого раунду. Незважаючи на те, що Віталій з самого початку виглядав значно впевненіше і часто завдавав точних ударів, Семюель Пітер падати не збирався.


Втім, протримався він не довго. Після восьмого раунду, розуміючи, що продовжувати поєдинок немає сенсу, нігерієць здався.


Таким чином, брати Клички стали єдиними боксерами, яким вдалося перемогти Семюеля Пітера. Але найголовніше - їм таки вдалося здійснити свою давню мрію і зосередити у своїх руках пояси абсолютних чемпіонів світу у надважкій вазі за версіями найпрестижніших боксерських організацій.

ВідеоКличко повернувся

Залиште свій коментар

Наступна публікація