Віталій Кличко вшанував пам'ять Стіва Джобса

Віталій Кличко віддав шану винахіднику, засновнику компанії Apple Стіву Джобсу.

Віталій Кличко вшанував пам'ять Стіва Джобса в Інтернеті, так як і Всесвітня мережа почасти зобов'язана своїм існуванням генію, який пішов з життя.

У своєму особистому блозі на Livejournal Віталій Кличко, зокрема, написав: "Від нас пішов Стів Джобс. Людина, яка створила персональний комп'ютер і змінила наше уявлення про технології та прогрес. Півсвіту користується його винаходами, і я - не виняток. Коли пальці торкаються гаджетів від Джобса, відчуваєш не тільки естетичне задоволення. Все, що створено його компанією, несе в собі силу особистості Стіва і його стиль".

За словами Кличка, Джобс створив нову технологічну й інформаційну епоху, історія Джобса і його Яблука - це історія унікального збігу таланту і передбачення майбутнього .

"Стів Джобс був одним з найяскравіших образів нинішньої Америки з її фінансовим могутністю і здатністю породжувати інновації. Він був не тільки найуспішнішим менеджером у світі, мільярдером, але і генієм, творцем нового світу, про який ми мріяли і продовжуємо мріяти ... Спасибі тобі , Стів, за мрії, які ти зробив реальністю! Нехай твоя душа знайде мир і спокій. А твоє життя буде прикладом для нових героїв", - підсумував Кличко.

Співзасновник корпорації Apple Стів Джобс помер 5 жовтня після тривалої хвороби. Ще в 2003 році йому було встановлено діагноз "рак підшлункової залози". Хоча зазвичай це захворювання смертельне, у Джобса виявилася операбельна форма раку, і в 2004 році він переніс операцію.

У січні 2011 року Джобс знову пішов у шестимісячну відпустку через хворобу. Тоді лікарі знайшли в нього рак печінки. Після операції з пересадки органу та реабілітаційного періоду Джобс повернувся на роботу. У серпні Джобс залишив посаду глави Apple, його місце посів Тім Кук.

Читайте також:

 Джобс про життя і працю: залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними

 Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

Мільйони фанатів Apple прощаються з Джобсом: Спочивай з миром в iРаю

Гейтс попрощався з Джобсом його улюбленою фразою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: